نوع: اسپرسو ساز
شرکت سازنده: دلونگی delonghi
کشور سازنده: ایتالیا
ابعاد: طول 371* عرض 283 * ارتفاع 322 میلی متر
وزن: 7.1 کیلوگرم
نوع محصول: اسپرسو و کاپوچینو ساز
تعداد:
جنس:
قیمت: 12890000اطلاعات کلی


اسپرسوساز کاپوچینوساز دلونگی #Dēlonghi مدل: BCO420 توان: 1750 وات برق مصرفی:24-220 ولت گنجایش : 10 فنجان قدرت بخار : 15 بار دارای نگه دارنده ی فنجان قابلیت تنظیم خروج بخار همراه با صافی مخزن آب قهوه فرانسه و اسپرسو قسمت های کناره دستگاه از جنس استیل نشانگر میزان آب صفحۀ گرم نگه دارنده دارای ترموستات دکمه ی روشن/ خاموش کردن


توضیحات محصولقهوه ساز دلونگی Delonghi مدل BCO420 با طراحی منحصر بفرد برای مصارف خانگی بسیار مناسب بوده که داشتن این دستگاه می توان در مدت زمان بسیار کوتاه انواع نوشیدنیهای گرم از قبیل اسپرسو، انواع قهوه از جمله قهوه فرانسه و کاپوچینو را تهیه و از نوشیدن آنها لذت برد.
این دستگاه با توان 1750 وات و خروجی بخار 15بار قابلیت تهیه 10 فنجان قهوه را دارد. همچنین با طراحی که این دستگاه دارد می توان فنجان ها را بر روی بدنه دستگاه گذاشت و به تعداد افراد از آنها استفاده کرد. این دستگاه به سیستم ضد چکه مجهز می باشد که تمامی قطرات بخارآب این دستگاه به درون سینی مخصوص ریخته می شود و این قابلیت مانع از خیس شدن محیط اطراف دستگاه می شود همچنین با توجه به ذائقه می توان توسط پنل روی دستگاه مقدار قدرت خروجی بخار را تنظیم و سپس استفاده کرد.
این دستگاه به ترموستات هم مجهز می باشد که با تنظیم آن می توان با خیال آسوده به کارهای دیگر رسید تا قهوه اماده شود. مخزن آب این دستگاه دقیقا در پشت دستگاه تعبیه شده که با وجود نشانگر روی بدنه دستگاه به راحتی می توان میزان مقدار آب را در صورت خالی یا پر بودن مشاهده کرد. این قهوه ساز دارای دو صافی استیل و دائمی است که در برابر حرارت و استفاده زیاد از بین نمی رود و قابل شستشو می باشند. همچنین لوله ای در کنار دستگاه تعبیه شده که جهت تهیه کف شیر ،برای یک نوشیدنی گرم کاپوچینو ،استفاده می گردد. به علاوه این قهوه ساز دارای جایگاه مخصوص جهت نگهداری قهوه و آب می باشد که به یک اشاره مانند کشو بیرون می اید. این دستگاه دارای قوری پیرکسی است که به همراه دستگاه می باشد.
لازم بذکر است که تنها فرقی که این مدل قهوه ساز دلونگی با مدل 410 دارد در ظاهر دستگاه است که کناره های این دستگاه استیل بکار رفته شده ولی در مدل 410 تماما پلاستیک می باشد.