نوع: آبمیوه گیری
شرکت سازنده: مولینکس moulinex
کشور سازنده: چین (تحت لیسانس فرانسه)
ابعاد: طول 28، عرض 20 و ارتفاع 35 سانتی متر
وزن: 3.5 کیلوگرم
نوع محصول: آبمیوه گیری
تعداد:
جنس:
قیمت: 4490000اطلاعات کلی


#آبمیوه گیری تک #مولینکس مدل: JU450 توان: 700 وات جنس بدنه: پلاستیک جنس پارچ آبمیوه گیری: پلاستیک جنس فیلتر: استیل جنس درپوش: پلاستیک ظرفیت پارچ آبمیوه گیر: 500 میلی لیتر ظرفیت مخزن تفاله گیری: 3 لیتر تعداد سرعت: 2 دهانه ورودی میوه: کامل


توضیحات محصول


میوه گیری مولینکس Moulinex مدل JU450 با توان مصرفی 700 وات دستگاهی کاربردی با عملکرد ساده جهت مصارف خانگی است و به شما این امکان را می دهد تا به راحتی آب انواع میوه را گرفته و نوش جان نمایید. بدنه دستگاه از پلاستیک مقاوم است که علاوه بر زیبایی و سبکی باعث می شود تمیز کردن آن نیز آسان تر گردد. فیلتر آب میوه گیری از جنس استیل با دوام و قابل جداسازی بوده و در اثر استفاده و به مرور زمان زنگ نمی زند و به راحتی فرسوده نمی شود. 
آب میوه گیری 450 مولینکس مجهز به کلید کنترلی فشاری بر روی بدنه بوده که می توانید به دلخواه خود از دو حالت سرعت کم و زیاد دستگاه استفاده نمایید. هنگام استفاده از دستگاه می توانید پارچ کوچک پلاستیکی با ظرفیت 500 میلی لیتر با درپوش مخصوص را زیر دهانه خروجی قرار دهید تا مانع از پاشیده شدن آب میوه به بیرون و سرو راحت آبمیوه گردد. مخزن تفاله دستگاه نیز حجم خوبی حدود 3 لیتر داشته و امکان آبگیری پیوسته را برای شما فراهم می آورد، بر روی مخزن تفاله درپوش متصل به بدنه قرار می گیرد و از پاشیده شدن تفاله به اطراف جلوگیری می کند، با بستن گیره اهرمی فلزی تمامی قطعات آبمیوه گیر در جای خود محکم شده و دستگاه آماده به کار خواهد بود. در ضمن از طریق دهانه ورودی بزرگ و دسته فشاری می توان قطعات درشت و میوه کامل را به راحتی درون دستگاه هدایت کرد.