نوع: جارو برقی
شرکت سازنده: فیلیپس PHILIPS
کشور سازنده: لهستان
ابعاد:
وزن: 6.3 کیلوگرم
نوع محصول:
تعداد:
جنس:
قیمت: 9600000اطلاعات کلی


قابلیت استفاده از کیسه دائمی و یکبارمصرف دارای فیلتر ویژه تمیز کننده هوای 13HEPA و درزگیر HEPA میزان سرو صدای کم : 79 دی سی بل دارای لوله خرطومی (Tri-Active) با سه کارکرد همزمان دارای لوله تلسکوپی مجهز به کلید چرخان کنترل توان الکترونیکی با نمایشگر LED گنجایش جمع آوری گرد و غبار : 4 لیتر نشانگر پر بودن کیسه جمع آوری گرد و غبار با سه قطعه جانبی دارای چرخ های لاستیکی


توضیحات محصول


جارو برقی فیلیپس philips مدل FC9170 دارای موتورپرقدرت با توان 2200 وات با امکان تنظیم مکش تمامی گرد و غبار را از بین می برد و  برای تمیزکردن منزل بسیار مناسب میباشد.
این دستگاه دارای سری مثلثی میباشد که به راحتی میتوان تمامی قسمتهای منزل خصوصا گوشه ها و اطراف لوازم مانند مبلمان ، میز تلویزیون و ... را تمیز کرد. همچنین قسمت زیر سری دارای چرخی میباشد که موجب حرکت راحت و استفاده سریعتر در تمیزکاری می باشد این گونه طراحی به منظور حرکت راحت برروی قسمتهای سخت مخصوصا و همچنین روی فرش و موکت موثر است.
جاروبرقی 9170 فیلیپس با لوله خرطومی (Tri-Active) دارای 3 کارکرد همزمان میباشد. گنجایش جمع آوری گرد و غبار این دستگاه 4 لیتر میباشد که با توجه به صفحه نشانگر روی دستگاه زمان پر شدن کیسه نشان داده میشود. علاوه بر آن در این دستگاه هم میتوان از کیسه دائمی و هم از کیسه های یکبار مصرف استفاده کرد. کیسه دائمی برای استفاده کم هزینه تر و کیسه یکبار مصرف برای آنها که به تمیزی و راحتی استفاده اهمیت می دهند در نظر گرفته شده است.
جاروبرقی فیلیپس دارای فیلتر ویژه تمیز کننده هوای 13HEPA و درزگیر HEPA میباشد که این عملکرد مانع پخش شدن آلودگی گرد و غبار میشود.
بر روی دسته دستگاه 2 سری نصب میشود که امکان در دسترس بودن سریع برسها در حین کار را فراهم میکند.همچنین دارای لوله تلسکوپی میباشد که قابلیت کوچک و بزرگ شدن لوله را برای مصرف کننده ایجاد میکند و مکانهای دور مانند زیر کمد و تخت را با ابن روش به راحتی میتوان تمیز کرد.